Personalistka

Výskumný ústav vodného hospodárstva

Miesto práce
Nábr. arm. gen. L. Svobodu 5, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie komplexných činností v oblasti personálnej práce, vzdelávanie zamestnancov a starostlivosť o zamestnancov.
Kompletizácia podkladov evidencie dochádzky, posudzovanie nárokov na dovolenku, pracovného voľna, PN, OČR a pod.
Činnosti spojené s realizáciou povinnosti organizácie voči poisťovniam, vedenie príslušnej evidencie.
Dôkladné ovládanie Zákonníka práce, zákonov vo verejnej správe, práca s Kolektívnou zmluvou.
Spracovanie a výpočet miezd vítaná.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štrukturovaný životopis ma e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
Kontaktovať budeme len vhodných vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Vo svojej žiadosti uveďte aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právnické

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Presnosť, precíznosť, samostatné logické myslenie, schopnosť operatívne riešiť vzniknuté problémy, komunikatívnosť.
Skúsenosť s programom Softip vítaná.

Výskumný ústav vodného hospodárstva je príspevkovou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR, sme jediným subjektom na Slovensku, ktorý uskutočňuje komplexný vodohospodársky výskum.
ID: 2622713  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou