Asistentka manažmentu

Výrobná spoločnosť

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu kde získaš množstvo skúsenosti v administratíve?
Ak áno, staň sa súčasťou nášho tímu. Tvoja práca bude zahŕňať:
- zodpovednosť za fungovanie recepcie v spoločnosti
- manažment došlej a vyšlej pošty vrátane elektronickej evidencie, jej rozdelenie adresátom a preberanie kuriérskych zásielok
- organizácia a evidencia návštev v spoločnosti a zabezpečovanie občerstvenia
- objednávanie hotelov, leteniek a tiež taxíkov
- zodpovednosť za sklad kancelárskych potrieb
- administratívna podpora vedenia spoločnosti
- príprava podkladov pre účtovné oddelenie a oddelenie nákupu
- spolupráca s personálnym oddelením
- spolupráca pri organizovaní kultúrnych a spoločenských podujatí pre zamestnancov
- v prípade potreby preklady dokumentov z/do ANJ
- ďalšie administratívne činnosti na základe pokynov nadriadeného

- Motivujúce a príjemné pracovné prostredie
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a rozvoja, možnosť využiť jazykové kurzy pre zamestnancov
- Možnosť využívať bezplatnú dopravu do práce - firemný autobus

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom aj anglickom jazyku prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť ANJ (slovom aj písmom) - PODMIENKOU
- komunikatívnosť a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť samostatného riešenia zverených úloh
- ochota učiť sa nové veci
- tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle
ID: 2741049  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016