Energetický poradca innogy- Bratislava

Bratislava, Bratislavský kraj

Chceš patriť do tímu najdynamickejšie sa rozširujúcej energetickej spoločnosti na medzinárodnom, ako aj Slovenskom trhu?

Ak máš výborné predajné zručnosti s talentom a nadšením pre obchod, rád komunikuješ s ľuďmi, zaujímajú Ťa potreby zákazníka a napĺňa Ťa, že im môžeš pomôcť a tak im ušetriť ich finančné prostriedky a zároveň Ťa námietky zákazníka ženú vpred, tak potom poď a pridaj sa k nám. Rozvíjaj svoje schopnosti v inovatívnej a dynamickej innogy!

Náplň práce

- energetické poradenstvo, predaj produktov a služieb
- aktívna telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- obchodné stretnutia so zákazníkmi - domácnosti (nie D2D)
- vytváranie a spravovanie zákazníckej databázy
- práca v teréne

Požiadavky na kandidáta

- úplné stredoškolské vzdelanie
- MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet) na pokročilej užívateľskej úrovni podmienkou
- výborné predajné zručnosti a skúsenosti z oblasti predaja
- aktívny vodič
- prehľad v oblasti energetiky výhodou
- prax v predaji produktov a obsluhe zákazníkov vo sfére elektroenergetika/plynárenstvo výhodou

Podmienky a výhody

- pevný základný plat
- nelimitovaný bonus podľa výkonu
- stabilita zamestnávateľa
- program vzdelávania
- služobný automobil, MT, notebook

Miesto výkonu práce: Bratislava / Bratislavský, Trnavský kraj

Informácie k výberovému konaniu:

Keď si tento inzerát dočítal až sem a myslíš si, že máš na to, tak už len posledná dôležitá informácia. Pošli nám svoj životopis najneskôr do 04.12.2016.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Pačaiová Nevelöšová
Tel.: +421905445130
E-mail: poslať životopis