Analytik

Voltia a.s.

Miesto práce
Bajkalská 5/b, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prieskum a monitoring všetkých oblastí (ekosystemu) súvisiach s elektromobilitou
Komplexné analýzy a prognózy vývoja v elektromobilite z viacerých uhlov pohľadu: ekonomický, legislatívny, spoločenský a technologický
Písanie odborných štúdií na rôzne oblasti elektromobility
Agregovanie vstupov od iných autorov do kvalitných finálnych dokumentov
Porovnávanie vývoja vo viacerých európskych štátoch

Prístup k novinkám a najnovším informáciám v oblasti elektromobility
Práca v mladom medzinárodnom kolektíve v úspešnom, dynamicky rastúcom slovenskom start-upe

Životopisy prosíme zasielať na túto e-mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Dobrý písomný prejav
Schopnosť pretavovať komplexné analýzy do štruktúrovaných výstupov
Spoľahlivosť, dôslednosť a samostatnosť
Seba motivácia pri dosahovaní dlhodobých cieľov
Predošlá práca na pozícii konzultanta, alebo analytika je výhodou
Znalosť anglického jazyka podmienkou
Znalosť nemeckého jazyka výhodou
Komunikačné a prezentačné schopnosti

Voltia is a growing electric mobility company which works to improve our environment by reducing vehicular emissions through the advancement of electromobility. Our shared vision is a Europe cleaner, healthier and less dependent on oil. We have the ability to manage multiple priorities, stay focused and deliver results in a complex and changing environment.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2773626  Megjelentetés dátuma: 19.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou