Servicing manager

Voltia a.s.

Miesto práce
Bajkalská 5/b, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastrešenie servisnej starostlivosti flotily spoločnosti (zabezpečenie servisnej siete, komunikácia so subdodávateľmi)
Poskytovanie technickej podpory klientom a subdodávateľom v nemecky hovoriacich krajinách
Poskytovanie prezentácií a školení o efektívnom a správnom používaní technológie spoločnosti
Vedenie príslušnej dokumentácie (aj v nemeckom jazyku)
Podieľanie sa na sales procesoch v súvislosti s nemecky hovoriacimi klientmi ako technický člen rakúskeho tímu
Podieľanie sa na rozvojových technických projektoch spoločnosti a na preberaní a testovaní nových vozidiel

Možnosť kariérneho rastu
Práca v mladom dynamickom a medzinárodnom kolektíve
Získanie skúsenosti s najnovšími technológiami v oblasti elektromobility
Zaujímavé finančné ohodnotenie

Životopisy prosíme zasielať na túto e-mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vôľa pracovať v dynamickom prostredí a mladom kolektíve
Vzťah k autám a novým technológiám
Flexibilita, spoľahlivosť, dôslednosť a samostatnosť
Vôľa a ochota cestovať a pracovať v teréne
Komunikačné a prezentačné schopnosti
Technické zručnosti (ideálne mechanické aj elektrické)
Znalosť nemeckého jazyka podmienkou,
Znalosť anglického jazyka výhodou
Min. 100 000 km najazdených, ideálne s vozidlami kategórie N1
Skúsenosti s ťahaním prepravníka automobilov výhodou
Skúsenosť s obsluhou VZV výhodou
Vodičský preukaz kategórie BE resp. C výhodou

Voltia is a growing electric mobility company which works to improve our environment by reducing vehicular emissions through the advancement of electromobility. Our shared vision is a Europe cleaner, healthier and less dependent on oil. We have the ability to manage multiple priorities, stay focused and deliver results in a complex and changing environment.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2620112  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou