Upratovač/ka

Viscare, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme upratovačky a upratovačov na upratovanie obchodných priestorov od pondelku do nedele na 8 a 12 hodinové zmeny.Skúsenosť s podlahovým automatom je vítaná, ale nie podmienka. Nástup od 1.10.2016
Miesto výkonu: Trnava.
Kontakt: 0910 777 797

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke.
Prax v oblasti upratovacích služieb.

Spoločnosť Viscare pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005, pričom sa zaoberá poskytovaním komplexných upratovacích služieb so zameraním na administratívne, obchodné a priemyselné objekty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2729216  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou