Operátor linky izolovaných vodičov - sekcia CTC

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Športová 348, 946 21 Veľké Kosihy, okres Komárno
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na zmeny, nepretržitá prevádzka, 12 hodinový cyklus
  • Vykonávať činnosť so snahou o minimálny čas zastavenia stroja a maximálnu rýchlosť pri súčasnom dodržiavaní štandardov kvality
  • Záznam a vyplnenie dokumentácie produktov a výrobného procesu
  • Vykonávať zadané úlohy s maximálnou účinnosťou:
  • Vymieňať cievky (stroj v prevádzke)
  • Vykonávať montáž/kontrolu (zastavený stroj)
  • Pomáhať spolupracovníkom
  • Pomáhať pri vykonávaní opráv
  • V prípade potreby zastupovať spolupracovníkov
  • Riešenie výrobných incidentov
  • Komunikácia medzi zmenami a v rámci zmien
  • Pracovať pri najvyššom výkone stroja, zaznamenávať a odôvodňovať incidenty (ak sa zastaví stroj - čas/dôvod/ospravedlnenie)
  • pomáhať pri zaškolení iných pracovníkov
  • počas chodu stroja vykonávať tieto operácie: hľadanie pásky, vyplnenie dokumentácie, príprava zvitkov, príprava cievok, etikety, pomoc pri iných strojoch, upratovanie pracoviska
Zodpovednosť za množstvo a kvalitu prevedenej práce, čistotu a poriadok, dodržiavanie výrobných postupov, výrobných príkazov, BOZP noriem a ostatných interných predpisov organizácie, možnosť kariérneho postupu. Práca v nepretržitej prevádzke, 12 hod. zmenový cyklus. Práca je vhodná iba pre mužov vzhľadom na bremená. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o našu inzerovanú pracovnú ponuku, avšak z organizačných dôvodov KONTAKTUJEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ UVEDENÉ KRITÉRIÁ.

bonusový systém, príspevok na cestovné alebo firemný autobus, firemné akcie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o našu inzerovanú pracovnú ponuku, avšak z organizačných dôvodov kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor do spoločnosti Vicente Torns Slovakia,a.s. termíny výberových konaní budú oznámené telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, pracovitosť, odolnosť voči stresu, spôsobilý na nočnú prácu, tímový hráč, dobré zdravie, schopnosť učiť sa, chuť pracovať

Vicente Torns Group je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a komercializácii medených a hliníkových produktov pre elektrotechnický sektor.
Spoločnosť bola založená v roku 1924 a má sídlo v Rubí (Barcelona, Španielsko). Skupina je prítomná v štyroch krajinách s výrobnými závodmi a distribučnými skladmi. Od začiatku sa skupina snažila ponúknuť svojim zákazníkom najlepšie riešenie s flexibilitou, efektívnosťou, podnikateľským duchom a odhodlaním.
Skupina Vicente Torns má 404 zamestnancov, z toho 130 na Slovensku.
Vicente Torns Slovakia a.s. vznikla v roku 2007 ako druhá priemyselná jednotka skupiny s cieľom priblížiť sa svojim hlavným zákazníkom (Siemens, ABB, Hitachi). Výrobný závod na Slovensku je zameraný na výrobu smaltovaných vodičov s rôznym využitím, od najmenšieho motora vo Vašej kuchyni až po veľké veterné mlyny na mori.
Našou víziou je ponúknuť ekologickejšie riešenie energetických požiadaviek budúcnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ramona Libai
Tel.: +421917910292
E-mail: poslať životopis
ID: 2099153  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou