Asistentka bizref.sk pre Nitriansky kraj

VF Project & Marketing s.r.o.

Miesto práce
okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 eur netto + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom tímu bizref.sk! Ak Ťa zaujíma svet online marketingu, ak si kreatívna, sympatická a firemné prezentácie sú tvojim živlom, máš vynikajúce komunikačné schopnosti, tak hľadáme práve Teba! V rámci nášho zákazníckeho servisu bizref.sk má asistentka za úlohu vytváranie podnikateľských profilov, pravidelne kontaktuje zákazníkov, aktualizuje údaje a snaží sa, aby sa jednotliví podnikatelia prezentovali čo najvhodnejším spôsobom. Práca zahŕňa pravidelný osobný kontakt so zákazníkmi v teréne. Asistentkynou úlohou nie je predaj, ale vytváranie firemných prezentácií pomocou nástrojov bizref.sk!

Neviazaný pracovný čas
Práca sa dá manažovať z domu
Firemné školenia a mítingy

Vzhľadom na riešený región je ideálne, ak je uchádzač z Nitrianskeho kraja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vynikajúce komunikačné schopnosti
Skúsenosti s prezentáciou
Základné vedomosti z oblasti internetového marketingu
Schopnosť pracovať v teréne i v tíme
Dynamická, otvorená, motivovaná a sympatická osobnosť
Kultivovaný a dynamický výstup
Schopnosť okamžitej analýzy potrieb oslovených subjektov

Spoločnosť sa zaoberá projektovou a marketingovou činnosťou. Sme presvedčení o tom, že dnes je bizref.sk najefektívnejší online marketingový nástroj. Aj napriek tomu že pôsobíme online, po absolvovaní viac ako 3000 stretnutí vieme, že podstatné je navštíviť partnera priamo v teréne. Našim klientom poskytujeme živú, neustále inovovanú a účinnú online službu, ktorá reaguje na aktuálne trendy a požiadvky trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2817821  Megjelentetés dátuma: 18.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 eur netto + provízie