Projektový manažér

Vetex Int., s.r.o.

Miesto práce
Ružinov
Termín nástupu
17.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Komunikuje s architektmi, investormi, developermi, firmami a fyzickými osobami, vyvíja aktivity smerujúce k uzavretiu obchodných prípadov a zmlúv tak aby prispel k splneniu stanovených finančných plánov,
2. Kontroluje dodržiavanie termínov jednotlivých zazmluvnených projektov,
3. Zabezpečuje kontakt s klientmi „malo a veľkoodberu“, cenotvorbu a umiestnenie nových produktov na predajni, kontroluje a aktualizuje vzorky,
4. Zodpovedá za prípravu a realizáciu jednotlivých projektov (zákaziek), kompletne od vystavenia cenovej ponuky, cez fakturáciu až po podpísanie preberacieho protokolu,
5. Priebežne kontroluje prácu podlahárov,
6. Vykonáva:
 prácu s ekonomickým informačným systémom,
 objednávanie a rezervácia tovaru v informačnom systéme,
 vystavovanie objednávok tovaru,
 vystavovanie zálohových faktúr,
 vystavovanie zúčtovacích faktúr,
 pravidelnú kontrolu a riešenie stavu pohľadávok,
 práca s registračnou pokladňou,
 evidencia, zapisovanie a odovzdávanie tržieb RP,

Služobný mobil

Informácie o výberovom konaní

Na adresu spoločnosti zašlite životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť, precíznosť, príjemné vystupovanie,

Spoločnosť Vetex Int., s. r.o. patrí k vedúcim firmám na slovenskom trhu s podlahovými krytinami. Sortiment tvoria koberce, parkety, PVC krytiny, športové povrchy, podlahové príslušenstvo a samozrejme aj služby súvisiace s profesionálnou inštaláciou podlahových krytín. Ponúkame tovar renomovaných svetových výrobcov, ktorých na slovenskom trhu zastupujeme výhradne. Tovar a služby dodávame priamo zákazníkom vlastnými kapacitami alebo prostredníctvom obchodných partnerov.
Naša činnosť:
- Výhradné zastúpenie špičkových svetových výrobcov pre Slovenskú republiku,
- Import a veľkoobchodná distribúcia v SR,
- Maloobchodný predaj,
- Poradenstvo a profesionálna inštalácia podláh.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2812171  Megjelentetés dátuma: 2.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac