Elektrotechnický inžinier pre systémový dizajn napájacích zdrojov

Vertiv Slovakia, a. s.

Miesto práce
Piešťanská 1202/44, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel /na úrovni systému/ - mikroelektronické komponenty ( usmerňovače, riadiace jednotky ) sú dizajnové externe
- dôraz sa kladie na praktickosť dizajnu a vyrobiteľnosť
- vývoj komplexných technických riešení podľa požiadaviek zákazníka
- analýza chýb vzniknutých pri výrobe a návrh protiopatrení
- podieľanie sa na testovaní systémov
- spolupodieľanie sa na vývoji nových produktov
- príprava technickej dokumentácie
- úzka spolupráca s výrobou pri riešení problémov
- komunikácia a príprava technickej dokumentácie v anglickom jazyku
- riešenie a analýza problémov technického charakteru
- práca s meracími zariadeniami

- stabilné zázemie zabehnutého inžinierskeho centra /30-členný tím/ ponúkajúce neustály rozvoj a uplatnenie
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- široký sociálny program
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- vianočný bonus
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
- možnosť aktívneho využívania cudzích jazykov
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)
- možnosť rekreácie - firemné chaty v Kálnici a Oravskej Lesnej
- firemné permanentky na športové aktivity (zimný štadión, plaváreň)

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre sekciu Energy Systems, ktorá sa zaoberá výrobou energetických zdrojov pre telekomunikačný priemysel.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom i anglickom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

V zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 122/2013 § 10 ods. 2 budeme za účelom výberového konania Vaše osobné údaje uchovávať po dobu 6 mesiacov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, respektíve mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- VŠ so zameraním na elektrotechniku/mechatroniku
- min. 1 rok skúseností v oblasti elektrického a systémového dizajnu
- anglický jazyk (schopnosť verbálnej a písomnej komunikácie)
- dobrá orientácia + záujem pracovať v elektrotechnickej oblasti
- orientácia na riešenie problémov
- organizačné schopnosti, precíznosť, flexibilita
- PC znalosti (MS Office, AutoCad)

SME VERTIV

Pretvárame sa, aby sme lepšie predvídali budúcnosť, spĺňali neustále sa meniace požiadavky našich zákazníkov a menili možnosti na skutočnosť.

YOUR VISSION, OUR PASSION
Vertiv navrhuje, buduje a zabezpečuje prostredie, kde kľúčové technológie vždy fungujú. Vertiv je globálnym lídrom v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľom ďalších telekomunikačných produktov. Našich zákazníkov podporujeme aj v oblasti predaja náhradných dielov a priameho servisu už inštalovaných produktov. V súčasnosti zamestnávame približne 27.000 zamestnancov po celom svete.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2704379  Megjelentetés dátuma: 7.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou