Kuchár - Nové FIT Restaurant & Coffee v Bratislave

VERACOM, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 98, Bratislavský kraj, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novej prevádzky FIT BISTRA v Bratislave hľadáme šikovného, kreatívneho, príjemného kolegu na pozíciu Kuchár pre prípravu ľahkých, zdravých , rýchlo pripraviteľných jedál a snackov.
- spracovanie surovín na prípravu jedál
- samostatná príprava jedál a snackov
- zodpovednosť za kvalitu pokrmov a dodržiavanie štandardov hygieny
- dodržiavanie noriem a výrobných postupov
-objednávanie tovaru do kuchyne
-spoluúčasť na tvorbe jedálneho lístka

- motivačná zložka k platu
- možnosť ubytovania ihneď
- možnosť profesionálneho vzdelávania
- zamestnanecké zľavy na distribuované a predávané produkty

Informácie o výberovom konaní

Prosíme priložiť súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

-samostatnosť
-zodpovednosť
-spoľahlivosť
-lojálnosť
-pozitívny prístup k práci a k životu
-chuť vzdelávať sa
-záujem o šport, zdravú výživu je vítaný

Naša spoločnosť sa zaoberá importom, distribúciou a maloobchodným servisom doplnkov výživy a funkčných potravín pre aktívnych ľudí a distribúciou bio potravín. Zastupujeme významné európske spoločnosti v danom segmente ako Layenberger, Multipower , Oat King , LSP Nutrition a iné. Prevádzkujeme aj vlastné predajne výživových doplnkov a prvý Protein Snack Bar v Bratislave pre športovcov, ale aj ľudí, ktorí majú radi zdravé chutné jedlo a nápoje a vedia si vychutnať i kvalitnú slovenskú BIO POWER COFFEE v príjemnej atmosfére a priateľskom prostredí .:)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2522187  Megjelentetés dátuma: 24.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou