Pizzér / Pizzérka

VENEZIANO s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardné finančné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava pizze v zabehnutej prevádzke v centre mesta.
- zabezpečenie kvality jedál a pracovných postupov
- dodržiavanie hygienických noriem, predpisov a čistoty na pracovisku
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky

Hľadáme skúseného pizzéra, ktorý má skúsenosti s prípravou pizze. Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie. Očakávame aktívny prístup k pracovným povinnostiam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skúsenosť s prípravou pizze.

Zabehnutá pizzeria - reštaurácia v centre Košíc.
Zameraná na taliansku kuchyňu, prípravu pizze, cestovín, zeleninových šalátov, jednoduchých mäsových a zeleninových jedál.
V čase obeda sa podáva obedové menu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2066276  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nadštandardné finančné ohodnotenie.