Vodič vysokozdvižného vozíka (VZV) - doba neurčitá

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

ul. Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď (ASAP)
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za správne a bezpečné uskladnenie materiálu v súlade s požiadavkami
  • zodpovednosť za správne a bezpečné vyskladňovanie materiálu
  • zodpovednosť za hospodárne udržiavanie zverenej techniky

  • bezplatná firemná doprava do zamestnania (zo smerov V. Hradná, Svinná, Dubodiel, Tr. Jastrabie, Mitice, Mníchova Lehota, Hámre, Tr. Turná, Tr. Stankovce, Trenčín-JUH-Stanica-Hasičská-Električná, Opatovce, V. Bierovce)
  • bohatý sociálny a benefitný program
  • práca v mladom kolektíve
  • hodinová sadzba + príplatky

Informácie o výberovom konaní

Ide o ponuku práce na dobu určitú.
Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme priamo telefonicky vybraných uchádzačov!
Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem o našu pracovnú ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť, manuálna zručnosť, pozornosť
  • flexibilita, zodpovednosť
  • vlastník VZV, NZV preukazu

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

 Pracovať vo Vaillant Group.
 Staráme sa o lepšiu klímu.

Pridajte sa k nášmu tímu, pozostávajúceho z 15 000 kolegov z viac ako 70 krajín, ktorí každý deň pracujú pre lepšiu klímu - pre ľudí doma a pre životné prostredie. Pracujeme na rozsiahlych, inovatívnych a strategických projektoch. Malými, každodennými gestami, aby sme všetci zohrali svoju rolu. Konajte globálne, pracujte globálne. A staňte sa súčasťou globálneho tímu. Naše produkty predávame v 60 krajinách, pričom využívame desať výrobných a vývojových závodov v šiestich európskych krajinách, ako aj v Číne.

Vo Vaillant Group Vám môžeme ponúknuť vynikajúce pracovné podmienky, aby ste využili svoj potenciál a poskytli prácu, s ktorou budete spokojní. Práca pre nás Vás robí zodpovednými za budúcnosť - Vašu vlastnú a budúcnosť našej planéty.
ID: 2756144  Megjelentetés dátuma: 7.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou