Inžinier kvality

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

ul. Johanna Vaillanta 3000/1 913 11 Trenčianske Stankovce, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie činnosti vstupnej kontroly
  • zabezpečovanie kontaktu s dodávateľmi v oblasti kvality dodávaných dielov
  • vykonávanie reklamačnej činnosti vo vzťahu k dodávateľom
  • vypracovanie analýz kvality dodávateľov za danú výrobnú skupinu
  • koordinácia činnosti externých organizácií zabezpečujúcich triedenie nezhodných komponentov a produktov
  • sledovanie a analýzy stavu kvality pri výrobe a montáži
  • riešenie problémov kvality v procese výroby a montáže
  • navrhovanie opatrení na zlepšenie kvality výroby a montáže
  • spolupráca so supervízormi výroby v prípade školení a tréningov operátorov
  • sledovanie stavu kvality u zákazníkov
  • komunikácia so zákazníkmi v oblasti stavu kvality
  • riešenie zákazníckych reklamácií, 8D reportov, nápravných opatrení
  • príprava analýz stavu kvality, vyhodnotenia a prehľady
  • implementácia nápravných opatrení v prípade reklamácií
  • tvorba dokumentáciu kvality – kontrolný plán, 8D... a iné
  • spolupracuje pri tvorbe a aktualizácii FMEA
  • riadenie a vykonávanie meraní a kontrolných činnosti
  • riadenie a vykonávanie SPC
  • vykonávanie interných auditov kvality
  • vykonávanie a organizovanie skladovania vyradených komponentov z liniek
  • analýza komponentov vyradených z liniek

  • profesijný rozvoj prostredníctvom tréningov
  • práca v mladom kolektíve
  • primerané platové ohodnotenie
  • bohatý sociálny program

Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom aj v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov! Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem o našu pracovnú ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, inžinierstvo kvality produkcie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • technické a logické myslenie, schopnosť rozhodovať a zaujať stanovisko, komunikatívnosť, flexibilita, interný audítor ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18000

Výrobca plynových kotlov PROTHERM, Vaillant.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

 Pracovať vo Vaillant Group.
 Staráme sa o lepšiu klímu.

Pridajte sa k nášmu tímu, pozostávajúceho z 15 000 kolegov z viac ako 70 krajín, ktorí každý deň pracujú pre lepšiu klímu - pre ľudí doma a pre životné prostredie. Pracujeme na rozsiahlych, inovatívnych a strategických projektoch. Malými, každodennými gestami, aby sme všetci zohrali svoju rolu. Konajte globálne, pracujte globálne. A staňte sa súčasťou globálneho tímu. Naše produkty predávame v 60 krajinách, pričom využívame desať výrobných a vývojových závodov v šiestich európskych krajinách, ako aj v Číne.

Vo Vaillant Group Vám môžeme ponúknuť vynikajúce pracovné podmienky, aby ste využili svoj potenciál a poskytli prácu, s ktorou budete spokojní. Práca pre nás Vás robí zodpovednými za budúcnosť - Vašu vlastnú a budúcnosť našej planéty.
ID: 2729357  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou