Operátor výroby

V-V CONTROL s.r.o.

Miesto práce
Priemyselny park Lozorno, DNV, Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na linke podľa štandardného pracovného postupu
- sledovanie procesu výroby
- obsluha manipulátorov
- participovanie na spracovaní harmonogramu výroby
- vizualna kontrola kvality výrobených komponentov
- príprava a expedícia vyrobených kusov
- pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti

Práca v stabilnej spoločnosti
Príplatky za poobedná, nočná zmena, dochadzkový, výkonnostný bonus
Práca jednozmená, dvojzmená, trojzmená, štvorzmená prevádzka
Doprava zabezpečená zmenovými autobusmi
Iné v zmysle Z.z. č.124/2006 § 58 Zákonníka práce
Ostatné sociálne benefity podľa Agentúry dočasného zamestnávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba komponentov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- ochota a chuť pracovať
- zručnosť
- flexibilita
- zodpovednosť- samokontrola

V-V CONTROL s.r.o. pôsobí v oblasti automobilového, strojárskeho a drevospracujúceho priemyslu so zameraním na triedenie, opravy, úpravy a kontrolu kvality dielov pre klientov v rozličných odvetviach. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/11683-2)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2599259  Megjelentetés dátuma: 12.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1300