Kuchár/kuchárka závodnej kuchyne

Úrad verejného zdravotníctva SR

Miesto práce
Trnavská cesta 52, Bratislava
Termín nástupu
1.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava bežných druhov mäsitých a múčnych jedál, denné zúčtovanie stravných lístkov, dodržiavanie noriem pri príprave jedál, kontrola dodržiavania hygieny

Žiadosti spolu so stručným životopisom posielať e-mailom na adresu [email protected]. Uchádzači spĺňajúci požadované podmienky budú pozvaní na prijímací pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár

spoľahlivosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť

ÚVZ SR je rozpočtová organizácia štátu s pôsobnosťou pre územie SR. Činnosť ÚVZ SR vymedzuje zákon č. 355/2007 Z.z. o ochrane podpore a rozvoji verejného zdravia
ID: 3134054  Megjelentetés dátuma: 15.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 800