Brigáda v telekomunikačných službách v Prešovskom kraji

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť UPC poskytuje služby optického internetu a digitálnej TV aj v mestách Prešov, Vranov nad Topľou, Sabinov, Levoča, Bardejov. Na naše služby čaká množstvo zákazníkov a my potrebujeme brigádnikov, ktorí ich navštívia. Môžete to byť práve Vy, kto spíše s klientom objednávku. Staňte sa súčasťou nášho nového predajného tímu.
Už od 15.10. potrebujeme rozniesť letáky, za túto prácu dostanete mzdu.
Následne potrebujeme získať kontakty, za túto prácu dostanete mzdu.
Potrebujeme spísať objednávky a po zapojení služieb našimi technikmi - dostanete mzdu.

Čo ponúkame:
• Motivačné ohodnotenie (provízna zložka + bonusy)
• Možnosť profesijného a osobnostného rastu / môžete sa stať teamleadrom /
• Prácu „mimo kancelárie“ a pohyblivú pracovnú dobu

Do odpovede vložte názov pozície: Brigáda v Prešovskom kraji

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• práca v teréne
• efektívne zmýšľanie
• priateľskosť
• kultivované a sympatické vystupovanie

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 2711635  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016