Špecialista rozvoja nových lokalít

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava 5, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700 fix + do 700 variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. expanduje do nových miest po celom Slovensku a zároveň rozširuje svoje siete v existujúcich mestách.

Obchodný zástupca nových lokalít je prvý kontakt s budúcimi zákazníkmi UPC, má za úlohu zmapovať situáciu v danej lokalite a ponúkať služby obyvateľom v špeciálnej uvádzacej akcii.

Hľadáme šikovných ľudí so silnou orientáciou na predaj, ktorých úlohou bude
• Predaj telekomunikačných produktov Televízia – Internet – Telefón novým zákazníkom
• Vytváranie objednávok a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí vo zverenom regióne
• Priama spolupráca s technickým oddelením
• Marketingové aktivity a umiestňovanie materiálov
• Administratívne úkony spojené so zverenou prácou

Pracovná doba 10 -18 h , víkendy sú voľné

Práca je na HPP kombinovaná v kancelárii aj v teréne /denne/ v Bratislave a okolí / do miest mimo BA sa jazdí v služobnom aute/.

• Služobný mobil
• Služobný automobil na oddelení
• 5 týždňov dovolenka aj do 33 rokov
• Home office / benefit po zapraxovaní a podľa pracovných výsledkov/
• zamestnanecké zľavy za služby UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.
• Vzdelávací program pre zamestnancov
• Motivačné súťaže
• zľavy u zmluvných partnerov (Walmark, ....)
• Multisport, Metro karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobré komunikačné a predajné schopnosti / face to face + telefonické/
• Kultivované a sympatické vystupovanie
• Odolnosť voči stresu a odmietnutiu
• Schopnosť časovo si zadeliť prácu a dodržiavať stanovené termíny na dokončenie pridelených úloh
• Lojalita k spoločnosti a k svojmu nadriadenému
• Dochvíľnosť do zamestnania

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 2677619  Megjelentetés dátuma: 4.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 fix + do 700 variabilná zložka