Obchodný vedúci pobočky

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
83104 Bratislava Stará Vajnorská 37, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy:

Realizácia plánu predaja, zvýšenie obratu
Osobný kontakt s partnermi, zabezpečenie profesionálneho zákazníckeho servisu
Plné operatívne vedenie pobočky
Vedenie tímu s počtom 18-20 ľudí, ich motivovanie a vývoj
Zamestnávateľská právomoc

Požiadavky:

Vysokoškolské vzdelanie
3-5 ročná skúsenosť vo vedúcej pozícii v predaji
Vynikajúce zručnosti riešenia problémov, organizačné schopnosti
Vynikajúce komunikačné a riadiace schopnosti
Zákaznícky orientované schopnosti
Vodičský preukaz typu “B”

Ponúkame:

Najväčšia obchodná spoločnosť v Maďarsku v automobilovom priemysle, stabilné pozadie
Viacmesačný školiaci program, centrálne školenia
Kontinuálne rozvojové a kariérne možnosti
Plánovatelná pracovná doba, týždenne 40 hodín (voľný víkend)
Samostatná rozhodovacia právomoc
Dynamické pracovné prostredie a kolektív
Vysoké platobné ohodnotenie
Po ukončení zaškolovacieho programu práca na UNIX pobočke

Vašu žiadosť (životopis s fotografiou, motivačný list, očakávaný plat) môžete poslať kliknutím na odkaz:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Unix Auto je významným účastníkom na trhu autodielov už 30 rokov. Našich takmer 4000 zamestnancov na 170 pobočkách v 3 krajinách obsluhuje svojich odberateľov na najvyššej úrovni.
ID: 2463523  Megjelentetés dátuma: 20.1.2017