Holandsko - práca v teplých skladoch. Garancia hodín počas celej doby práce.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné, Holandsko
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
19.12. 2016, ďalšie nástupy dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1419,2€ mesačne + nadčasy platené 25-100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude Vaša náplň práce?
- práca skladníka v teplom sklade s knihami, hračkami, oblečením, elektronikou.
- balenie, etiketovanie, vychystávanie tovaru podľa objednávok (picking)

Ponúkame špeciálnu ponuku pre kandidátov, ktorí sa už v Holandsku nachádzajú.

Lokalita: cca 30 km od Bredy

- minimálne vstupné náklady
- ubytovanie aj doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom
- možnosť dlhodobej aj krátkodobej spolupráce
- možnosť týždenných záloh
- garantovaný počet hodín

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis (ideálne v anglickom jazyku) na mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandská personálna agentúra, ktorá sa zameriava na vyhľadávanie kvalifikovaných ako aj nekvalifikovaných uchádzačov najmä do oblasti logistiky, produkcie, poľnohospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej (komunikatívnej úrovni)
- zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tempe

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2812765  Megjelentetés dátuma: 15.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1419,2€ mesačne + nadčasy platené 25-100%