Nástup Ihneď - opatrovateľka k detičkám v Holandsku

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
28.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1500,00 NETTO za odpracovaný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NOVÁ PONUKA
Ponúkame prácu pre opatrovateľku ku štyrom detičkám do rodiny, bývajúcej v meste 2991ER Barendrecht,Holandsko -- kde ich mamka nar. v roku 1988 má zdravotné ťažkosti - čaká na transplantáciu. Avšak, o jej zdravotný stav sa komplet stará jej manžel.
Rodina hľadá opatrovateľku, ktorá bude spolu s manželom dohľadať a starať sa len o detičky, o nákupy a o vedenie domácnosti. Bude pomáhať deťom pri obliekaní, príprava do školy atď. V rodine pracuje naša opatrovateľka, ktorá novú zaučí, zaškolí.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni
TERMÍN NÁSTUPU: po dohode s klientom - ihneď.
PLATOVĚ PODMIENKY: 1500,00 Eur NETTO za odpracovaný 30 dní + VIANOČNÝ BONUS + preplatené cestovné, bez poplatkov.

CESTOVNÉ - zaplatené vopred šoférovi, žiadne poplatky.
Auto Vás zoberie a odvezie Vás na adresu klienta, kde Vás bude čakať naša slovenská opatrovateľka, ktorá Vás zaučí, zaškolí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

NOVÁ PONUKA
PLATOVĚ PODMIENKY: 1500,00 Eur NETTO za odpracovaný 30 dní + VIANOČNÝ BONUS - preplatené cestovné, bez poplatkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2819849  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500,00 NETTO za odpracovaný mesiac