Pracovník reklamačného oddelenia s inkasom v showroome

United Fashion Group s.r.o.

Miesto práce
Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Saxana.sk & Topankovo.sk hľadá do svojho showroomu novú posilu. Hľadáme medzi nás osôbku, ktorá je milá, ochotná a miluje komunikáciu s ľudmi. Naším zákazníkom by mala vždy vedieť dať okrem odbornej rady aj úsmev na tvári a vytvoriť príjemnú atmosféru pri návšteve nášho showroomu.

Čo Ťa u nás čaká:
- výdaj objednávok na osobný odber,
- práca s pokladňou a POS terminálom, vykonávanie dennej uzávierky,
- príjem a spracovanie reklamácií od zákazníkov,
- rozbalovanie zásielok a kontrola kvality vráteného a reklamovaného tovaru,
- spracovanie objednávok a rezervácií tovaru,
- vedenie reklamačnej agendy,
- zodpovednosť za chod showroomu a vizuálnej prezentácie priestorov,
- iné administratívne úlohy podľa pokynov priameho nadriadeného.

Otváracie hodiny showroomu sú 9 -18 hod.

- výrazné zamestnanecké zľavy,
- ak si kávičkár, prídeš si na svoje,
- práca v mladom kolektíve a modernom pracovnom prostredí,
- odmeny,
- spoločné teambuildingy,
- multisport karta.

V prípade záujmu zašlite ,prosím, životopis v slovenskom jazyku. Vážime si prejavený záujem a ďakujeme za každý jeden zaslaný životopis. Budeme kontaktovať výlučne kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prozákaznícky prístup a milé vystupovanie,
- odolnosť voči stresu,
- flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť,
- orientácia na predaj a dosahovanie výkonov,
- záujem o internetový obchod,
- dobrý písomný prejav.

Výhodou pre uchádzača je:
- prax v styku so zákazníkom na podobnej pozícii.

United Fashion Group, s.r.o. prevádzkuje pod jednou strechou viaceré úspešné e-shopy vo fashion oblasti na Slovensku, ale i v zahraničí. Milujeme štýlové topánky, krásne kabelky, trendy šaty a kvalitné spodné prádlo, ktoré prinášame zákazníkom prostredníctvom Saxana.sk od roku 2007 a Topankovo.sk od roku 2009. Okrem Slovenska máme spokojných zákazníkov aj v Česku a Maďarsku.

Rozrastá sa nielen okruh našich zákazníkov, ale aj kolegov. Potrebujeme novú posilu do nášho tímu. Ak Ťa ponúkaná pracovná pozícia zaujala, neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1489151  Megjelentetés dátuma: 21.6.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac