Regionálny produktový špecialista pre korporátny biznis pre stredné Slovensko

UNIQA

Miesto práce
stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za plnenie produkčných ukazovateľov spoločnosti v zverených branžiach a regiónoch;
• Podporuje obchodnú sieť v zverenom regióne a branžiach;
• Podieľa sa na príprave obchodných stratégii a kampaní;
• Zabezpečuje produktové poradenstvo, školenia, obchodné rokovania, projektovanie ponúk, servis klientom v produktoch M&E, tzv. veľké priemyselné riziká, zodpovednosť, poistenie flotíl motorových vozidiel;
• Na vyžiadanie poskytuje súčinnosť obchodníkov aj v iných druhoch neživotného poistenia právnických osôb;
• Na základe požiadaviek obchodníkov analyzuje poistné riziká v prípadoch veľkých priemyselných rizík, komunikuje s odbornými útvarmi ústredia, predkladá dotazníky pre ocenenie rizika , vypracúva ponuky a spolu ich prezentuje u klienta;
• V spolupráci s oblastnými riaditeľmi a obchodnou sieťou zabezpečuje poistný servis pre klientov;
• Pripravuje a vykonáva školenia, tréningy a skúšky obchodnej siete v daných produktoch;
• Spolupracuje s odbornými oddeleniami na príprave produktov a sledovaní trhu;
• Vyhodnocuje predajnosť a konkurenčnú schopnosť produktov, navrhuje odborným útvarom ich zmeny a podieľa sa na tvorbe nových produktov;
• Metodicky zabezpečuje v procese implementácie nových produktov alebo ich novelizácie, vyškolenie obchodnej služby
• Pripravuje obchodné a produktové reporty;
• Vedie databázu poistných ponúk pre firemnú klientelu;
• Pripravuje podklady do verejných súťaží;

- práca v renomovanej a stabilnej spoločnosti;
- možnosti osobného rastu a rozvoja;
- príjemné pracovné prostredie;
- nadštandardný sociálny program;

Informácie o výberovom konaní

Vaše CV prosíme posielať ako reakciu na tento e-mail.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním svojich osobných údajov. Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Užívateľské znalosti IT na veľmi dobrej úrovni;
• Prax v oblasti životného alebo neživotného poistenia;
• Orientácia na zákazníka ( interného a externého)
• Integrita a dôveryhodnosť
• Schopnosť počúvať
• Orientácia na výsledky
• Samostatnosť a zodpovednosť

UNIQA je dlhodobo silným hráčom v ČR i SR a aktuálne je partnerom viac ako 3 miliónom klientov. O tom, že sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s cieľom poskytovať produkty a služby najvyššej kvality, svedčí aj naše ostatné umiestnenie v rôznych anketách. Už ôsmykrát za sebou máme titul Czech Business Superbrands, naše cestovné poistenie získalo ocenenie Zlatá koruna 2022 a titul Finančný produkt roka 2022. Podporujeme diverzitu a inklúziu v pracovnom prostredí a kladieme veľký dôraz na otvorenú firemnú kultúru.
UNIQA - Lepšia práca spoločne.
ID: 2987778  Megjelentetés dátuma: 27.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou