HR konzultant/-ka

Miesto práce
Bajkalská 29A, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
finančné podmienky budú oznámené finálnemu kandidátovi/ke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského tímu hľadáme samostatného, asertívneho a zodpovedného kolegu/kolegyňu, ktorý nie je zvyknutý čakať na pokyny, hľadá proaktívne nové riešenia a neuspokojí sa s priemerom. A zmeny sú tým pravým, čo ho baví a láka.

Ak by ste mali záujem byť zodpovedný/-á za:
  • celý proces a agendu náboru a výberu nových zamestnancov (od inzercie, predselekcie, po vedenie výberového konania...)
  • využívanie rôznych metód výberov – behaviorálne metódy rozhovorov, Assessment centrá...
  • konzultácie zamestnancom a riadiacim pracovníkom pri implementácii všetkých pravidiel a procesov v rámci ľudských zdrojov
  • poradenstvo v pracovno-právnej oblasti
  • aktívne riadenie zverených projektov v oblasti ľudských zdrojov, internej komunikácie (adaptácia, vedenie výstupných pohovorov, talent manažment...)
  • aktívna účasť na plánovaní a tvorbe headcountu
  • pravidelný KPI HR reporting
  • pripravovanie návrhov a aktualizovanie interných smerníc riadenia ľudských zdrojov a kontrolovanie ich dodržiavania
  • zabezpečenie komunikáciu s materskou spoločnosťou v Holandsku
  • reprezentovanie spoločnosti na odborných podujatiach, náborových akciách
  • hľadanie nových a kreatívnych riešení v oblasti ľudských zdrojov

a zároveň:

  • ste priateľský/-á, komunikačne a organizačne zdatný/-á;
  • máte empaticky prístup;
  • viete aktívne počúvať;
  • ste tvorivý/-á a proaktívny/-a pri hľadaní nových riešení;
  • máte drive a zanietenosť;
  • ste orientovaný/-á na detail a zároveň Vás baví „follow up“;
  • dokážete samostatne riešiť vzniknuté situácie a navrhovať riešenia;
  • ste osobnosť so silnou motiváciou realizovať sa v oblasti HR a nášho biznisu,

potom nám pošlite svoj životopis a staňte sa našim/-ou kolegom/kolegyňou.

  • práca v spoločnosti s otvorenou firemnou kultúrou
  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na regeneráciu a príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity (možnosť využívať súkromné zdravotné zariadenia pre zamestnanca aj jeho blízkych rodinných príslušníkov a pod.)
  • a mnoho ďalších

Pre zaradenie žiadosti do výberového konania je potrebné pravdivo a úplne vyplniť dotazník pri zasielaní žiadosti. Žiadosti, ktoré nebudú spĺňať tieto a vyššie uvedené kritéria, nebudú zaradené do výberového konania.

Uchádzačom/kám vopred ďakujeme za záujem, no vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať tak budeme iba vybraných kandidátov/ky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

  • prax na obdobnej pozícii a v HR min. 3 roky
  • skúsenosti z projektov zameraných na angažovanosť, motiváciu a internú komunikáciu zamestnancov
  • ochota príležitostne cestovať (Bratislava + celé Slovensko)
  • výborná užívateľská znalosť práca s MS Office, Internet

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a meníme životy k lepšiemu ;)

Poslanie
Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Union poisťovňa, a.s. je inovatívnou poisťovňou
V oblasti cestovného poistenia ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia. Má silné postavenie vo vybraných segmentoch neživotného poistenia ako aj životného a individuálneho zdravotného poistenia.

Union zdravotná poisťovňa, a. s.
je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná spoločnosť Achmea B.V. Achmea je jednotkou na holandskom poistnom trhu a jedným z lídrov v zdravotnom poistení. Celkovo pôsobí v 6 európskych krajinách.
V Union zdravotnej poisťovni využívame profesionálne skúsenosti skupiny Achmea B.V., aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu.

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Union poisťovňa, a. s.
Karadžičova 10
813 60 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Šugová
E-mail: poslať životopis
ID: 1513765  Megjelentetés dátuma: 4.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: finančné podmienky budú oznámené finálnemu kandidátovi/ke