Asistentka predaja - brigádne do predajne Swarovski

UNICRYSTAL s.r.o.

Miesto práce
City Aréna, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
info na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedinečná možnosť stať sa súčasťou kolektívu medzinárodnej značky SWAROVSKI. Staňte sa asistentkou v našom tíme.
- Zákaznícky servis na výbornej úrovni
- Odporúčanie výrobkov, ktoré najlepšie spĺňajú potreby zákazníka
- Podieľanie sa na marketingových aktivitách a ponuke zákazníckych výhod
- Práca s pokladňou
- Upratovanie predajne

Ponúkame :
- zaujímavú prácu v mladom kolektíve
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- možnost profesionálneho rastu - - zamestnanie na hlavný pracovný pomer
- stabilné zamestnanie
- detailné zaškolenie
- možnosť byť súčasťou atraktívnej medzinárodnej značky
- možnosť spolupodielať sa na eventoch

Do predmetu prosím uvedte v akom OC mate záujem pracovať v predajni Swarovski, Vaše životopisy aj s aktuálnou fotografiou zasielajte na [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, KONTAKTOVAŤ budeme len vybraných záujemcov.

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Unicrystal, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- príjemné vystupovanie
- estetické cítenie
- reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie
- motivácia a chuť učiť sa
- tímový hráč
- komunikatívny
- orientácia na zákazníka
- lojálnosť
- ovládanie anglického jazyka je výhodou

Predajňa s luxusnými a certifikovanými SWAROVSKI šperkami a doplnkami, ktorá ma vybudovanú klientelu na základe vysokokvalitného prístupu k zákazníkom.

Idea vzniku spoločnosti Swarovski bola vytvoriť krištále prístupnejšie pre ľudí. Daniel Swarovski český klenotník, vynašiel prístroj, ktorým bolo možné brúsiť krištáľ precíznejšie a dokonalejšie ako ručne. V roku 1895 založil firmu Swarovski v malom meste Wattens vysoko v Rakúskych Alpách pretože ako zdroj energie využíval vodu z okolitých riek. Vďaka tomu bolo toto miesto ideálne pre vytvorenie prvej Swarovski produkcie.

Danielovou víziou bolo vytvoriť „diamanty pre každého“, táto silá myšlienka spolu s inovačnou technológiou brúsenia krištáľu nám v nej dodnes pomáhajú pokračovať.

Ak vidíš svoju budúcnosť v našej spoločnosti, tak neváhaj a zašli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2804983  Megjelentetés dátuma: 15.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: info na pracovnom pohovore