Bankár junior - Bratislava

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Končíš práve školu a premýšľaš, kde sa uplatniť? Zaujíma ťa oblasť financií a chcel/a by si teoretické znalosti použiť v praxi?

Využi túto príležitosť a staň sa súčasťou nášho tímu! Manažér pobočky sa bankovníctvu venuje už mnoho rokov a rád Ti svoje skúsenosti predá. Navyše Ťa čaká školenie, kde sa všetko potrebné naučíš. Budeš pracovať v tíme bankárov, ktorí pomáhajú napĺňať našim klientom ich sny.

Chceš sa pridať? Tak klikni na tlačidlo „odpovedať“ a staň sa súčasťou banky pre tých, ktorý chcú viac. Tešíme sa na teba!

Čo u nás budeš robiť?

• Budeš poskytovať starostlivosť našim klientom; nečakať, kým prídu na pobočku sami, ale proaktívne im pomáhať pri riešení ich financií
• Našim klientom budeš pomáhať financovať ich potreby a priania, či sa jedná o nový domáci spotrebič alebo rekonštrukciu bytu
• Zároveň budeš našim klientom pomáhať sporiť - tým, že im založíš účet úplne zadarmo s výbermi z bankomatov všetkých bánk po celom svete alebo napríklad tým, že im poradíš kam peniaze dobre zainvestovať
• Pomôžeš im, aby sa zaistili proti rôznym životným situáciám, ako požiar bytu alebo zneužitie platobnej karty
• Budeš tiež pracovať s hotovosťou a poskytovať rady ako si zabezpečiť základné úkony z pohodlia domova cez internetové bankovníctvo alebo smart banking

Jednoducho budeš našim klientom poskytovať komplexné riešenie ich financií a budeš sa o nich starať tak, aby si odniesli z návštevy pobočky príjemný zážitok 

Čo ti za to ponúkame?

• Fixnú mzdu + možnosť si zarobiť zaujímavú čiastku na províziách
• 4 dni regenerácie (sick days) do roka
• Každý mesiac budeš môcť použiť 45 bodov (EUR) na celú škálu benefitov (kultúrne a športové aktivity, jazykové kurzy, cestovanie, stravné lístky navyše…)
• Zvýhodnené podmienky pre bankové produkty
• Pokiaľ budeš úspešný/á, budeš mať možnosť kariérne rásť - 90% pozícií manažérov pobočiek obsadzujeme internými kandidátmi, môžeš sa stať jedným z nich

Čo k tomu potrebuješ?

• Mať minimálne SŠ ukončené maturitnou skúškou
• Chuť pomáhať našim klientom a učiť sa
• Mať základné analytické myslenie a počítačové zručnosti (MS Word, MS Excel)
• Výhodou je, ak máš skúsenosti s komunikáciou s klientmi

Požiadavky na zamestnanca

UniCredit Bank má modernú firemnú kultúru. Riadi sa hodnotami tzv. Charty integrity, ktorá v rámci celej skupiny definuje základné hodnoty ako východisko správania sa a konania. Je postavená na pilieroch – čestnosť, rešpekt, sloboda, transparentnosť, vzájomnosť a dôvera.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov