Asistentka realitnej kancelárie

TUreality s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou asistentky je styk s klientmi, ktorí priamo navštívia realitnú kanceláriu, prezentácia ponuky nehnuteľností, správa ponúk na realitných serveroch, aktualizácia inzerátov a administratívna správa pobočky realitnej kancelárie.

stála pracovná doba od 9:00-17:00, odmeny za výkon celej pobočky

Po zaslaní životopisu budete osobne pozvaná na pohovor. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, precíznosť, logické myslenie, organizačné schopnosti

Sme realitná sieť s veľkými ambíciami. Maklérov vedieme a vzdelávame k profesionalite, odbornosti a slušnosti. Neuspokojíme sa s priemerom, jedinou schodnou cestou je byť najlepší. V kolegoch hľadáme to najlepšie a ich silné stránky posúvame o úroveň vyššie (často za hranice ich vlastných predstáv). Sme kolegovia a priatelia. Úspech je v TUreality všadeprítomný, motivujúci a inšpirujúci. Byť súčasťou TUreality nie je zamestnanie. Je to životný štýl.
ID: 797834  Megjelentetés dátuma: 17.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 EUR/mesiac + odmeny