Čašník / čka v Roset Hotel & Residence

T&H Management, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 10, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
900 - 1 100 EUR/mesiacPlat dohodou podľa druhu pracovného pomeru a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme čašníka dočasne na hotelové raňajky, ktorý v priebehu roka bude súčasťou našej pripravovanej novootvorenej reštaurácie. Jeho náplňou práce bude :

- Zodpovednosť a profesionálny servis hosťom
- Servírovanie jedál a nápojov v luxusnej hotelovej reštaurácii
- Dodržiavanie hotelových štandardov
- Dodržanie hygienických predpisov
- Spolupráca pri rozvoji menu a zvyšovanie kvality
- Tímová práca

- zaujímavá a dynamická práca v profesionálnom kolektíve
- motivačné platové ohodnotenie
- stabilné zázemie silnej developerskej skupiny
- práca v luxusnom segmente

V prípade, že SPĹŇATE POŽIADAVKY PRACOVNÉHO MIESTA, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku, s priloženým motivačným listom a fotografiou na kontaktný e-mail: [email protected].
Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície.

Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronomia

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Orientácia na zákazníka a predaj
- Samostatnosť a vynikajúce komunikačné
schopnosti
- Reprezentatívne vystupovanie
- Flexibilita a lojalita
- Odolnosť voči stresu
- Znalosť anglického jazyka podmienkou

Roset Hotel & Residence
Sme malé ubytovacie zariadenie s 27 apartmánmi v centre Bratislavy. Naším cieľom bude vždy "the well-being" našich hostí a zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 802196  Megjelentetés dátuma: 11.1.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac