Aktívny predajca - absolvent

TTworks s.r.o.

Kajal, č.54, 92592 Kajal, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Galanta, okres Šaľa
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj betonárskej ocele a hutníckeho materiálu.

1. Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete, SME.
2. Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
3. Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie
4. Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov podľa pokynu konatel firmy.
5. Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
6. Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
7. Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
8. Účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách.
9. Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.
10. Predvídanie budúcich očakávaní zákazníkov alebo trhu a podnikanie krokov na ich naplnenie.
11. Využívanie informácií o trhu a konkurencii na zhodnotenie konkurenčnej pozície a získavanie výhod na trhu.

Odmeny budú za dosiahnuté predajné výsledky.

Práca v teréne 80:20 v office, po zaučení sa intenzívne cestovanie na území SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadám aktívneho obchodníka. Ak si zrelá osobnosť s dobre vyvinutým pocitom zodpovednosti za svoje rozhodnutia, vieš progresívne myslieť, si schopný samostatne pracovať, tvojou motiváciou sú vlastné pracovné a osobné úspechy, dochvíľnosť je pre Teba samozrejmosť, trpezlivosť synonymom chápania toho druhého, si zákaznícky orientovaný, nebojíš sa myslieť "mimo krabicu", si vytrvalý a tieto hodnoty žiješ, tak práve TY si ten SPRÁVNY KANDIDÁT. Ozvi sa mi.

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Sprostredkujeme obchodné príležitosti v oblasti IT.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2476823  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou