Čašník/Čašníčka

TSS SERVICE s.r.o. ( SALAŠ SLAVKOV )

SALAŠ SLAVKOV, Tatranská 4, Veľký Slavkov 059 91, okres Poprad
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 Eur/hodina/netto, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je obsluha hostí, prijímanie a usádzanie hostí, poskytovanie rád pri výbere jedál a nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie jedál a nápojov, obsluha pri stole, účtovanie hosťom, príprava stola pri rôznych udalostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, zodpovednosť, príjemne a milé vystupovanie, chuť pracovať.

Spoločnosť TSS SERVICE s.r.o. prevádzkuje tradičnú slovenskú reštauráciu SALAŠ Slavkov vo Veľkom Slavkove (www.salas.sk). V reštaurácii varíme a ponúkame domáce jedlá, ktoré pravidelne dopĺňame o rôzne sezónne a miestne špeciality. Organizujeme svadby, stretnutia, oslavy a firemné stretnutia. Súčasťou reštaurácie je konferenčná miestnosť pre 60 osôb. Reštaurácia je prepojená s ubytovacím komplexom TATRY HOLIDAY RESORT.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1157966  Megjelentetés dátuma: 18.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 Eur/hodina/netto, prípadne dohodou