Marketingový špecialista – asistent predaja

TSM SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Matušovičovský rad 88, Vrútky, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť TSM SLOVAKIA, Martin - importér úžitkových vozidiel Piaggio hľadá pre svoju centrálu vo Vrútkach marketingového špecialistu, ktorý bude koordinovať marketingové aktivity firmy ako aj dcérskych spoločností pôsobiacich v gastro a zábavnom priemysle.

Úlohou pracovníka bude:
- návrh a tvorba reklamných letákov a ďalších printových propagačných materiálov
- príprava obsahu na webovú stránku a iné internetové propagačné materiály
- výber, nastavovanie a vyhodnocovanie kampaní na sociálnych sieťach.
- zabezpečovanie interných tlačív, vizitiek, reklamných a darčekových predmetov
- zabezpečovanie výstav a iných spoločenských a prezentačných akcií firmy
- sledovanie potrieb trhu a reklamných aktivít konkurencie
- príprava tlačových správ, článkov a textových podkladov k rôznym témam podľa zadania
- komunikácia s médiami a reklamnými agentúrami

- skúsenostiam zodpovedajúce platové ohodnotenie
- príležitosť pre profesijný rast a kariérny postup v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie
- motivačný program stabilnej a úspešnej firmy

Informácie o Vás ( profesný životopis, prípadne podrobnejší popis skúseností a znalostí ) nám zašlite na e-mailovú adresu: [email protected]. Požadujeme zaslanie ukážok Vašej grafickej činnosti z rôznych oblastí ... nie je podmienkou, že musia byť z oboru v ktorom pôsobí naša spoločnosť.
S vybranými záujemcami sa osobne stretneme, súčasťou výberového konania je praktická úloha a súbor otázok, ktoré preveria schopnosti uchádzača. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, reklama, služby, grafika

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Základy
Adobe InDesign - Základy
Adobe Photoshop - Základy
CorelDRAW - Základy
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si kreatívny? Grafika ťa bavila odjakživa, sleduješ trendy a si ochotný na sebe neustále pracovať . Napadajú ti nekonvenčné riešenia, pričom sa však dokážeš držať zadania?

Hľadáme osobnosť s energiou a schopnosťou zvládať množstvo práce, pričom vyžadujeme:
- kreatívne myslenie, schopnosť prinášať a realizovať nové nápady,
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
- schopnosť zvládať stresové situácie a pracovať pod tlakom,
- zodpovednosť, precíznosť, cieľavedomosť.

Výhodou pri posudzovaní uchádzača bude aj:
- vzdelanie v oblasti marketingu a grafického dizajnu,
- prax v oblasti marketingu, inovácií a rozvoja služieb,
- skúsenosť s tvorbou web-stránok a webových aplikácií,
- znalosť fotenia a anglického jazyka,

Hlavnou činnosťou TSM SLOVAKIA s.r.o. je dovoz, predaj a prenájom úžitkových vozidiel a nadstavieb rôznych značiek. Okrem vozidiel sa zaoberá aj predajom širokého sortimentu tovaru a rôznej techniky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2740956  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou