Pracovníčka logistického (technického) oddelenia

TRUMPF SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov
- vybavovanie objednávok náhradných dielov
- príprava cenových ponúk
- vystavovanie faktúr na zákazníka
- komunikácia so zákazníkmi a výrobnými závodmi
- vybavovanie telefonických a mailových požiadaviek zákazníkov
- evidencia v servisnom systéme

Práca v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej firme, podpora rozvoja a vzdelávania v danej oblasti, mladý kolektív, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké benefity.

V priebehu mesiaca marec 2017 môžu uchádzači zasielať svoje CV v slovenskom a nemeckom / anglickom jazyku. Výberové konanie prebehne v mesiaci apríl 2017. Vybraných uchádzačov budeme informovať o presných termínoch výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, prax v logistike, prípadne call-centre vítaná.

Spoločnosť TRUMPF sa radí so svojím ročným obratom 2,6 miliardy EUR a s viac ako 11 000 pracovníkmi k celosvetovo vedúcim firmám v oblasti výroby obrábacích strojov.
Holding zastrešuje dve obchodné oblasti – obrábacie stroje/prístroje a laserovú techniku/elektroniku.
Hlavným zameraním obrábacích strojov je flexibilné opracovanie plechu vysekávaním a tvárnením, laserovým rezaním, zváraním a ohýbaním. V oblasti priemyselného lasera a laserových systémov je firma TRUMPF so svojím sídlom v Ditzingene, blízko Stuttgartu, svetovým lídrom.
S viac ako 60-timi dcérskymi spoločnosťami a pobočkami je spoločnosť zastúpená v Európe, v severnej a južnej Amerike ako aj v Ázii.
Na Slovensku pôsobí dcérska spoločnosť TRUMPF Slovakia, s.r.o. od roku 2000.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2693766  Megjelentetés dátuma: 24.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR