Vedúci predajne - zástupca managera pobočky

WM Autodiely s.r.o.

Miesto práce
Kragujevská 9, okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
fix + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažovanie a rozvoj zákazníckeho oddelenia
- príjem a spracovanie objednávok
- vyhľadávanie náhradných dielov na osobné automobily v katalógoch
- komunikácia so zákazníkmi
- fakturácia
zodpovedá:
- za vedenie zákazníckeho oddelenia, vedenie porád , motivácia pracovníkov
- za plnenie individuálnych cieľov
- za dodržiavanie procesov a štandardov

- práca v nadnárodnej spoločnosti
- profesijný a kariérny rast
- výhodné mzdové ohodnotenie
- zamestnanecké benefity

Pri výbere budúceho kolegu/ kolegyne sa hlavne zameriavame na „ pozitívny postoj, chuť byť súčasťou úspešného tímu, angažovanosť a lojalituˮ.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email ([email protected])Váš životopis v slovenskom jazyku. Do predmetu uveďte názov pozície a región v ktorom sa o prácu uchádzate.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na uvedenú pracovnú pozíciu, ale z dôvodu veľkého počtu zaslaných žiadostí budeme kontaktovať LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Vybraným kandidátom oznámime termín a miesto pohovoru telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- 2 roky praxe vo vedení tímu
- orientácia na automobilovom trhu
- znalosť náhradných dielov na osobné automobily podmienkou
- flexibilnosť
- výborné organizačné schopnosti
- výborné komunikačné zručnosti
- samostatnosť

WM autodiely s.r.o so sídlom v Bratislave je slovenská dcérska spoločnosť WM SE, s centrálou v Osnabrücku (Nemecko). Spoločnosť bola premenovaná v roku 2019, ako súčasť prevzatia skupiny TROST Group spoločnosťou WM SE. Európska spoločnosť WM SE pôsobí v 5tich krajinách a patrí k popredným dodávateľom náhradných dielov pre osobne a nákladné automobily.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2771304  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix + prémie