Výčapník

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Staré Grunty, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uchvátila Ťa alchýmia výroby a filtrácie piva? Vieš aké základné atribúty má mať dobre načapované pivko, ktoré bude nielen lahodiť oku, ale aj chuťovým pohárikom. Pre našu novootváranú prevádzku hľadáme talentovaného a zanieteného výčapníka!

Náplňou Tvojej práce bude:
- profesionálny prístup v starostlivosti o pivo,
- ovládanie techniky čapovania správnej hladinky piva,
- celková starostlivosť o kvalitu a chuť piva,
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- zodpovednosť za skladové zásoby
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky

Príjemný kolektív, špičkové vybavenie pivného baru, kompetitívne finančné ohodnotenie, zamestnanecké odmeny, školenia v zahraničí.

Zašlite nám prosím váš životopis, referencie, a pár slovami opíšte, aký máte vzťah k "umeniu" čapovania piva.
Do hlavičky emailu uveďte o akú pozíciu sa uchádzate.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Prax v obore výčapník vítaná

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ideálne hľadáme človeka so skúsenosťami, ale radi sa stretneme aj s ľuďmi, ktorí majú pre pivo nadšenie, sú šikovní a majú chuť sa neustále vzdelávať. Hľadáme ľudí pre ktorých je pivo vášeň, koníček a uvedomujú si, že celková starostlivosť o pivo, uskladnenie a spôsob čapovania má veľký vplyv na jeho kvalitu a chuť. U nás sa stane tvoj sen skutočnosťou, ponúkame prácu s najkvalitnejšími zariadeniami na čapovanie piva. Zároveň vybratý uchádzač absolvuje komplexné odborné školenia v plzenskej výrobni piva.

Sme Trnka, rodinná firma, ktorá sa venuje chutnému jedlu a dobrému pitiu už viac ako 10 rokov. Vrátili sme sa naspäť ku koreňom, do rodnej Trnavy. Našou prvou prevádzkou bol Thalmeiner, známy svojim poctivým prístupom ku kaviarenskému remeslu. Okrem mestskej kaviarne patrí do našej skupiny aj beer & bistro Akademia na Nádvorí alebo remeselná pekáreň Chlieb Náš v Trnave a Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2820181  Megjelentetés dátuma: 21.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou