Odborný referent

Trnavský samosprávny kraj

Miesto práce
Starohájska 10, okres Trnava
Termín nástupu
18.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava článkov a textov ku konferenciám a k publikáciám, organizovanie podujatí, monitorovanie dennej tlače, zabezpečovanie protokolárnej činnosti v administratíve a vo výkone na mieste, práca v rámci zákona 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám, domáca a zahraničná korešpondencia v slovenskom a anglickom jazyku, rešeršovanie textov

Informácie o výberovom konaní

Odpovedáme iba vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, žurnalistika, humantné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, Kultivovaný rečový a písomný prejav, znalosť zákona č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám, schopnosť tímovej práce

V úrade trnavskej župy zamestnávame viac ako 200 ľudí. Ďalšie stovky pracujú v rámci našich organizácií. Všetci napĺňame motto „Spolu tvoríme kraj“. Nespoliehame sa pri tom len na štandardné postupy a osvedčené riešenia. Trvalo udržateľný rozvoj regiónu zabezpečujeme pomocou nástrojov otvoreného vládnutia. Našou snahou je verejné služby systematicky zlepšovať, a to inovatívnou formou a so zapojením obyvateľov. Teraz máte príležitosť pridať sa k nám aj vy!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 2775764  Megjelentetés dátuma: 1.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou