Predajca | Rozvozca

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Levice, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Predajca | Rozvozca.

Región pôsobenia: Banskobystrický a Nitriansky kraj
Kandidát môže byť z ktorejkoľvek častí regiónu, pretože väčšinu pracovného času trávi v teréne a predaj prebieha z auta.

Naším klientom je úspešná slovenská rodinná spoločnosť, ktorá sa už 27 rokov zaoberá výrobou vyvažovacích závaží kolies automobilov. Spoločnosť vyrába vyvažovacie závažia pre osobné a nákladné automobily, ale aj pre cestné a stavebné mechanizmy.

Zákazníkmi nášho klienta sú prevažne pneuservisy, autoservisy a rôzne opravárenské dielne.

Podstatou pracovnej pozície je predaj produktov z auta zákazníkom v pridelenom regióne. Predajca navštevuje prevažne existujúcich zákazníkov, ktorí si buď vyberú tovar priamo z auta alebo tovar zákazníkovi zaváža na základe objednávky.

Medzi typické činnosti patrí:
• predaj a rozvoz tovaru existujúcim zákazníkom
• vystavovanie dokladov o zaplatí alebo faktúr
• vypracovávanie cenových ponúk
• odvádzanie finančných prostriedkov z hotovostných tržieb do banky
• akvizícia nových zákazníkov

Predajca trávi gro času v teréne, pre tovar chodí do skladu v Banskej Bystrici, prípadne mu tovar pošlú kuriérom.

Po nástupe na pozíciu vybraný kandidát absolvuje zaškolenie, v rámci ktorého sa detailne oboznámi s fungovaním spoločnosti a dostane know-how na prácu v teréne. So skúseným kolegom bude absolvovať stretnutia priamo u zákazníkov. Zároveň sa bude môcť oprieť o trvalú aktívnu podporu Obchodného riaditeľa.

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má obchodného ducha a autá sú jeho koníčkom.

Prácu v teréne Vám uľahčí:
• prehľadný informačný systém, prostredníctvom ktorého jednoducho vystavíte faktúru alebo doklad o zaplatí, vypracujete cenovú ponuku a pod.
• konkurenčná výhoda - výkup a likvidácia použitých vyvažovacích zariadení – služba je zákazníkmi veľmi žiadaná a pre Vás to znamená výhodnejšiu pozíciu oproti konkurencii

Ďalšie výhody a benefity:
• práca v úspešnej spoločnosti so stabilným postavením na trhu
• práca v malej spoločnosti rodinného typu, kde sú priateľské a otvorené vzťahy
• motivujúce platové ohodnotenie – fix + možnosť získať veľmi zaujímavú variabilnú zložku
• finančné odmeny a darčeky pri pracovných a životných výročiach
• možnosť sebarealizácie a samostatného plánovania si pracovného dňa, trás a pod.
• predaj kvalitných produktov s konkurenčnou výhodou
• kvalitný adaptačný proces a zaučenie
• možnosť odborného rozvoja prostredníctvom školení na obchodné zručnosti
• všetko potrebné technické vybavenie (auto, notebook, mobil)
• možnosť zúčastňovať sa prestížnych odborných výstav v zahraničí
• teambuildingové akcie – splavy, guľáš, Vianočný večierok, atď.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3157412  Megjelentetés dátuma: 11.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: zaujímavé finančné ohodnotenie