Konštruktér/ projektant

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
k spokojnosti | dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Konštruktér/ projektant.

Našim klientom je stabilná a prosperujúca slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na domácom a zahraničnom trhu ako uznávaný výrobca a dodávateľ najmodernejších komplexných systémov a produktov čerpacej a vákuovej techniky. Na Slovensku sa už viac ako 20 rokov radí medzi popredných lídrov, ktorí pôsobia v tejto oblasti. Spoločnosť sa zároveň v spolupráci s STU v Bratislave venuje vývoju vlastných čerpadiel, ktoré majú široké uplatnenie najmä v oblasti prečerpávania čistých a kalových vôd. Jej klienti sú veľké strategické spoločnosti pôsobiace v oblasti vodárenského, chemického a energetického priemyslu, ale aj menšie výrobné spoločnosti a domácnosti.

Úlohou Konštruktéra/ projektanta na tejto pozícii je navrhovanie komplexných technických riešení čerpacích systémov (staníc) alebo jednotlivých komponentov (napr. čerpadiel a vývev), ktoré sú ich súčasťou. Taktiež tvorba výkresovej dokumentácie a modelovanie v konštrukčnom programe. Navrhnuté riešenie si konštruktér následne pri jeho realizácii odkontroluje, aby bolo postavené v súlade s technickou dokumentáciou.

Ďalšími typickými činnosťami vykonávanými na tejto pozícii sú:
• projektovanie komplexných čerpacích a vákuových systémov pomocou softvéru, ktorý Vám vyhovuje ( AutoCad prípadne Solidworks);
• podieľanie sa na príprave odhadu nákladov;
• komunikácia s investorom vo veciach odborno- technických;
• vykonávanie autorského dohľadu pri realizácii projektu;
• podieľanie sa na vývoji nových čerpadiel v spolupráci s STU v Bratislave.

Hľadáme človeka, ktorý:
• hľadá výzvy, rôznorodú, kreatívnu, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• sa chce spolupodieľať na vývoji najmodernejších čerpacích systémov;
• hľadá prácu v úspešnej, silnej, stabilnej a dobre prosperujúcej spoločnosti;
• sa dokáže dohovoriť vo veciach technických v anglickom jazyku na úrovni mierne pokročilý.

Táto pracovná pozícia je vhodná pre všetkých konštruktérov/ projektantov, ktorí majú skúsenosti s tvorbou projektovej dokumentácie zameranej napr. na TZB, potrubné systémy, kanalizácie a pod., ktorí poznajú a chápu princípy fungovania čerpacích staníc.

Počas adaptačného procesu bude úspešnému kandidátovi poskytnuté komplexné zaškolenie prostredníctvom odborných školení (napr. z oblasti hydrauliky), ktoré náš klient prispôsobí jeho skúsenostiam a schopnostiam. Oboznámi sa nielen s fungovaním spoločnosti, ale aj s jednotlivými produktami, ktoré spoločnosť sama vyvíja a svoje know-how mu odovzdajú skúsení kolegovia i sám konateľ spoločnosti.

V spoločnosti je veľká perspektíva kariérneho rastu, v prípade záujmu sa z tejto pozície viete vypracovať na pozíciu Hlavného konštruktéra, prípadne môžete postúpiť aj na inú manažérsku pozíciu.

• práca pre stabilnú, dobre prosperujúcu slovenskú spoločnosť, ktorej klientelu tvoria najmä veľké strategické spoločnosti;
• práca pre spoločnosť s nízkou fluktuáciou zamestnancov, ktorá odzrkadľuje ich spokojnosť;
• práca pre spoločnosť, ktorá sa radí medzi špičku vo svojom obore;
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov;
• priateľská a otvorená firemná kultúra;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení organizovaných nielen na Slovensku ale aj v zahraničí;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného a kariérneho rastu;
• dostatočný priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov;
• práca s najnovšími a najmodernejšími technológiami vo svete;
• 13. plat,
• finančný príspevok na jazykový kurz;
• firemné teambuildingové akcie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je stabilná a prosperujúca slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na domácom a zahraničnom trhu ako uznávaný výrobca a dodávateľ najmodernejších komplexných systémov a produktov čerpacej a vákuovej techniky. Na Slovensku sa už viac ako 20 rokov radí medzi popredných lídrov, ktorí pôsobia v tejto oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3011417  Megjelentetés dátuma: 12.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: k spokojnosti | dohodou