Inžinier zákazníckej kvality

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
K spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Inžinier zákazníckej kvality.

Našim klientom je významný producent kompresorov so sídlom v Zlatých Moravciach. Je to veľká výrobná spoločnosť, ktorá prevádzkuje závody vo viacerých krajinách sveta. Vyvíja, vyrába a dodáva kompresory svetovej úrovne. Jeho zákazníkmi sú najznámejší výrobcovia chladničiek z celého sveta.

Náplňou práce Inžiniera zákazníckej kvality je komunikácie priamo s koncovými zákazníkmi ohľadom riešenia reklamácií a požiadaviek týkajúcich sa kompresorov. V spolupráci so všetkými oddeleniami podieľajúcimi sa na vývoji a výrobe, identifikuje príčinu nezhody. Následne koordinuje a manažuje komunikáciu medzi všetkými oddeleniami, ktoré participujú na hľadaní riešenia. V prípade, že je potrebné identifikovať problém priamo u zákazníka, cestuje v rámci celého sveta.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
- komplexné riešenie reklamácií a upozornení od zákazníka, analýza príčiny, definícia nápravných opatrení k účinnej prevencii vzniku nezhôd;
- riadenie a kontrola interného reklamačného konania;
- participácia na inovovaní, zlepšovaní, navrhovaní a optimalizácii výrobného procesu za účelom zvýšenia kvality produkcie;
- sprostredkovanie technických informácií o produktoch predajcom, pri riešení obchodných prípadov.

Hľadáme skúseného človeka, ktorý ocení možnosť rozhodovať sa samostatne, disponuje znalosťami z oblasti riadenia kvality, či už zákazníckej alebo dodávateľskej, vie komunikovať anglicky a orientuje sa v nástrojoch procesného riadenia a riadenia kvality.

Zaškolenie kandidáta zabezpečí jeho priamy nadriadený. V rámci adaptácie absolvuje školenia so špecialistami z oblasti riadenia kvality a v prípade potreby sa môže kedykoľvek spoľahnúť na podporu zo strany kolegov.

- samostatnosť pri rozhodovaní;
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti;
- dôkladný adaptačný proces;
- možnosť kedykoľvek sa oprieť o podporu tímu, kolegov, nadriadeného, manažment.
- cestovanie a komunikácia so zákazníkmi z celého sveta.

Ďalšie výhody a benefity:
- kurzy AJ hradené zamestnávateľom;
- široký rozsah odborných školení a kurzov;
- príspevok na stravovanie nad rámec výšky stanovenej zákonom;
- 13. a 14. plat v závislosti od hospodárskeho výsledku;
- finančná odmena pri životnom jubileu;
- bohatý sociálny a kultúrny program;
- príspevok do 3 dôchodkového pilieru po 6 odpracovaných mesiacoch.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je významný producent kompresorov so sídlom v Zlatých Moravciach. Je to veľká výrobná spoločnosť ktorá prevádzkuje závody vo viacerých krajinách sveta. Vyvíja, vyrába a dodáva kompresory svetovej úrovne. Jeho zákazníkmi sú najznámejší výrobcovia chladničiek z celého sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2732329  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: K spokojnosti