Operátor výroby - Brigáda na víkend aj týždeň - 3,20/hod.

TREVES Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,20/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jednoduchá práca vo výrobe v automobilovom priemysle

* práca v dynamickej nadnárodnej automotive spoločnosti
* príspevok na dopravu do zamestnania
* možnosť pracovať na pracovnú zmluvu

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Zašlite nám prosím životopis na dole uvedenú adresu a do emailu pripojte nasledovný text:
Súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov spoločnosťou TREVES Slovakia, s.r.o., Popradská 3/7, Veľká Lomnica, IČO 35 940 280, pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach, súhlasím s ich zaradením do informačného systému spoločnosti a následným poskytnutím, sprístupnením alebo zverejnením, a to aj v cudzine, v prípade potreby s ich priebežnou aktualizáciou počas celej doby poskytovania informácií a ponúk voľných pracovných miest a s ich uchovaním na dobu neurčitú. Súhlasím, aby k mojim osobným údajom boli priradené ďalšie osobné údaje, ktoré bezprostredne súvisia s účelom spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou, manuálne zručný, v prípade spokojnosti možnosť dlhodobejšej spolupráce, prípadne práca na pracovnú zmluvu

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2804860  Megjelentetés dátuma: 27.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,20/hod.