Obchodný zástupca v priemysle

Obchodná spoločnosť zameraná na predaj mechanických súčiastok, nástrojov, pneumatických a hydraulických zariadení pre priemyselný segment, hľadá obchodného zástupcu s technickými znalosťami a so skúsenosťami s obdobným sortimentom.

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • starostlivosť o stabilných klientov v Bratislavskom kraji,
  • akvizícia nových klientov v priemyselnom segmente,
  • vedenie obchodných stretnutí a negociácia obchodných podmienok,
  • príprava cenových návrhov a ponúk,
  • vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie,
  • spolupráca s technickým, marketingovým oddelením,
  • analýza trhu,
  • reporting;

Požadujeme

  • ukončené stredoškolské vzdelanie technického zamerania,
  • skúsenosti na obdobnej obchodnej pozícii v priemyselnej oblasti,
  • skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie,
  • mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (A2/B1 úroveň),
  • komunikačné a negociačné zručnosti,
  • proklientský a proaktívny prístup,
  • zodpovednosť a dôslednosť,
  • orientácia na výsledok,
  • vodičský preukaz sk. B

Ponúkame

  • auto na súkromné účely, notebook a mobil;
  • dovolenka nadrámec zákona,
  • práca v medzinárodnej spoločnosti,
  • sociálne benefity;

Informácie pre uchádzača

Svoje životopisy môžete zaslať prostredníctvom formulára, ktorý sa Vám zobrazí kliknutím na "Mám záujem" alebo prostredníctvom e-mailu [email protected]. V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Táto pozícia je obsadzovaná pre medzinárodnú obchodnú spoločnosť, ktorá zabezpečuje predaj priemyselných mechanických súčiastok, nástrojov, pneumatických a hydraulických zariadení a zároveň zabezpečuje profesionálny servis strojov a zariadení.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:
Mgr. Lenka Tóthová
+421 902 942 472
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4