PL1/Cobol developer s aktívnou nemčinou (Freelancer)

Miesto práce

Bratislava, Rakúsko

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • Údržba mainframe PL1 ERP aplikácie rakúskej poisťovne
  • Analýza, návrh architektúry, implementácia, testovanie, podpora a rozširovanie systému
  • Starostlivosť o zákaznícke riešenia: Reporting, Riadenie rizík, Business Process Management
  • Implementácia nových požiadaviek, nových produktov
  • Spolupráca s tímom developerov a konzultantov
  • Vytváranie dokumentácie

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdelanie najlepšie technického zamerania
  • Nemecký jazyk aktívne
  • Prax v oblasti Mainframe PL1/Cobol alebo s iným podobným jazykom
  • Ochota byť u zákazníka vo Viedni prvé 3 mesiace, potom nepravidelné cestovanie podľa potreby (20% pracovného času)

Ponúkame

  • Nadštandardné platové ohodnotenie (živnosť)
  • Stabilná práca pre silnú spoločnosť
  • Viacročný projekt

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodná pôvodom rakúska poisťovňa.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2809299  Megjelentetés dátuma: 12.11.2016  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.