Operátor výrobnej linky - Harmanec

Miesto práce

okres Banská Bystrica

plný úväzok

Náplň práce

  • miesto výkonu práce - Harmanec,
  • manuálna práca v stoji pri výrobnej linke,
  • obsluha výrobnej linky,
  • práca vhodná pre mužov,
  • práca v nepretržitej prevádzke,

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,
  • skúsenosti s prácou v 3 alebo 4-zmennej prevádzke - výhodou,
  • manuálna zručnosť,
  • dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci),
  • ochota pracovať v nepretržitej oprevádzke,
  • spoľahlivosť,
  • zodpovednosť
  • chuť pracovať.

Ponúkame

  • práca na hlavný pracovný pomer v internom stave u klienta,
  • zaujímavé mzdové ohodnotenie,
  • prijemné pracovné prostredie,
  • možnosť vzdelávania.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť je súčasťou skupiny výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4