Pracovník exportného skladu - Gáň

Miesto práce

okres Galanta

plný úväzok

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- manipulačné práce v sklade, udržanie poriadku

- nie je potrebné osvedčenie na VZV !!!

PONÚKAME:

- hlavný pracovný pomer v stabilnej spoločnosti,

- mzda 625,00 EUR brutto + motivujúci sociálny program,

- gastro lístky 3,20 € / deň - v plnej výške hradené spoločnosťou,

- pracovná doba od 10,00 do 18,30 hod. /pondelok až piatok /, vikendy volné,

- starostlivosť o zdravie zamestnancov / pitný režim, dni zdravia, očkovanie proti chrípke, vitamíny, ovocné dni, podpora športových aktivít../

POŽADUJEME:

- ochota pracovať v uvedenej zmennosti, flexibílnosť, samostatnosť, zodpovednosť,

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2358395  Megjelentetés dátuma: 10.12.2015