Programátor CNC

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kračiny 2, Martin
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiac1 300 € - 1 800 € v závislosti od skúseností alebo podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník prejde procesom zaučenia vo výrobe, aby pochopil už uvedenú technológiu spracovania plechov. Následné programovanie vysekávačky a lasera.

Ďakujeme za prejavený záujem. Na prijímací pohovor budú pozvaní iba tí uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

- znalosť CAD softwaru (Pro-Engineer, Creo výhodou)
- ukončené vzdelanie technického zamerania
- znalosť technológie spracovania plechov výhodou
- základy konštruovania prípravkov
- programovanie CNC
- základná znalosť anglického jazyka (technická angličtina)
- prax min. 3 – 5 rokov
- technické myslenie
- samostatnosť
- chuť učiť sa nové veci

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má 200 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2765078  Megjelentetés dátuma: 16.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 1 800 EUR/mesiac1 300 € - 1 800 € v závislosti od skúseností alebo podľa dohody