Právnik - referent oddelenia právneho, správy majetku a verejného obstarávania

Trenčiansky samosprávny kraj

Miesto práce
K dolnej stanici 7282/20A, okres Trenčín
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
V zmysle zákona č. 553/2004 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

právne záležitosti, posudzovanie právnych dokumentov, zastupovanie zamestnávateľa v právnej oblasti, prax v oblasti prevodov nehnuteľností výhodou

V zmysle príslušných zákonov týkajúcich sa samosprávy na úrovni VÚC

Ďalšie podrobnosti a podmienky prihlášky na výberové konanie je na webovej stránke Trenčiaskeho samosprávneho kraja www.tsk.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, asertívnosť, ochotný učiť sa nové veci, cieľavedomosť

Úrad verejnej správy, Trenčiansky samosprávny kraj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2385513  Megjelentetés dátuma: 11.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V zmysle zákona č. 553/2004 Z. z.