Pracovník podpory predaja logistických riešení

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Vajnorská 134/B, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacmzda od 1200 + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypracovávanie ponúk a zmlúv pre zákazníkov
  • príprava návrhov v : Autocad LT, návrhové systémy dodávateľov
  • príprava a vedenie projektovej dokumentácie v spolupráci s dodávateľom
  • komunikácia s dodavateľmi konštrukčných prvkov
  • komunikácia so zákazníkmi
  • organizácia montáží
  • zabezpečenie logistiky
  • evidencia ukončených projektov
  • organizovanie prehliadok a opráv starších inštalácií

  • Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • Široká ponuka zamestnaneckých benefitov - bližšie informácie budú poskytnuté počas osobného stretnutia
  • Program vzdelávania zamestnancov
  • Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ stavbárske / strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • technické kreslenie
  • organizačné a plánovacie zručnosti
  • komunikatívnosť
  • dôslednosť
  • zodpovednosť

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
E-mail: poslať životopis
ID: 3082937  Megjelentetés dátuma: 28.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac