Technik kvality v laboratóriu

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
15.10.2019
Min 1000 € + príplatky a odmeny podľa interných pravidiel spoločnosti a Kolektívnej zmluvy. Konečný základný plat bude stanovený podľa skúseností a doterajšej praxe s obdobnou pozíciou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality zvarov (odporové a MAG zváranie)
Príprava metalo grafických vzoriek (rezanie,brúsenie,leštenie) a ich následné
vyhodnotenie (MAG zvary a nitové spoje, Hot Forming)
Práca so špeciálnymi zariadeniami (digitálny mikroskop,spektroskop,trhací stroj, tvrdomer, drsnomer a pod).
Spracovanie meracích protokolov
Štatistické vyhodnocovanie nameraných výsledkov.

- motivujúce platové ohodnotenie a príplatky nad rámec Zákonníka práce:
- nočná zmena 0,82 €/hod.,
- práca vo sviatok 100%,
- Sobota: vo výške 35% z priemernej hodinovej mzdy
- Nedeľa - vo výške 65% z priemernej hodinovej mzdy
- mesačný výkonnostný bonus 60 €/mesiac
- letný a zimný bonus (do výšky 250+250 €)
- príspevok na DDS 3%
- stravovanie na pracovisku, strava je zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách (zamestnanec platí len 0,86 €)
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
- príspevok pri narodení dieťaťa (200€), svadbe (200 €), športové aktivity , denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom;
- jednorazovú sociálnu podporu až do výšky 600 EUR,
- firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia, Športový deň a pod.)
- finančný bonus pri odporučení nového kolegu- 400 eur (200 eur po odpracovaní 1 mesiaca, ďalších 200 eur po odpracovaných 3 mesiacoch)

Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kvalifikačné kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť čítať technické výkresy
- skúsenosti s prácou v metrológii a oblasti kvality výhodou
- znalosť cudzích jazykov výhodou

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2644297  Megjelentetés dátuma: 20.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Min 1000 € + príplatky a odmeny podľa interných pravidiel spoločnosti a Kolektívnej zmluvy. Konečný základný plat bude stanovený podľa skúseností a doterajšej praxe s obdobnou pozíciou.