Frézar - mzdy od 8,90e/hod. v čistom + vreckové 35eur., ubytovanie/strava hradené. Nástupný bonus 350eur. Praca dlhodobá.

TOPteam SK s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
od 8,90e/hod. v čistom, od 1 460e, + nástupný bonus 35,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- frézovanie častí lisovacích nástrojov aj pre automobilový priemysel,
zdravotnicky priemysel
- ponuka na volne stroje aj na cnc frezu aj na frezu klasiku
- kúsenosť s kusovou výrobou
- zoraďovanie náradia, kontrola obrobených častí súčiastok

Začni pracovať s nami so všetkými výhodami, ktoré Vám ponúkame a garantujeme!
Zálohy každý týždeň.
Výplata do 10. dňa v MESIACI na VAŠOM účte!¨
U nas plat podľa praxe a zručnosti.
Vreckové 35 eur. hneď 1. den po zmene.
UBYTOVANIE hradené! Nadštandardné ubytovne. Plne vybavené podľa Vašich požiadaviek.
Pokiaľ nemáte záujem o ubytovanie dávame pekne príspevky na dopravu.
STRAVOVANIE zabezpečujeme.

ODPORUČTE NÁM VHODNÉHO KANDIDÁTA, KOLEGU... A MY VÁS FINANČNE ODMENÍME! Hned.

Stručný životopis zaslať na email: [email protected], prípadne sa telefonicky informujte, podľa Vašej praxe Vam poradíme s vhodnou prácou pre Vas 0905 606 111.
Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarské

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- strojárske vzdelanie výhodou
- prax nutná
- dobrý zdravotný stav

Spoločnosť sídliaca na Slovensku zabezpečujúca služby v strojárskom, elektrotechnickom a automobilovom priemysle.
ID: 3158473  Megjelentetés dátuma: 26.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 8,90e/hod. v čistom, od 1 460e, + nástupný bonus 35,- EUR