Skladník, operátor

TOPcontroll spol. s r.o.

Miesto práce
Martin, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduché manipulačné práce vo výrobe dielcov pre automobilový priemysel
- pracuje sa v 2-zmennej prevádzke (ranná, poobedná po - pia, 8h)
- pracovné činnosti podľa pokynov nadriadeného

- hodinová mzda 3,50€hod v čistom
- ponúkame stabilné zamestnanie
- možný postup na majstra výroby
- zamestnanecké benefity
- priamy spoj z celého okolia
- odmeny za dochádzku
- práca primo v Martine

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, tak:
- zašlite Váš životopis na [email protected], alebo nás kontaktujte na čísle 0944 252 600, 0915 775 873

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- pracovitosť
- skúsenosti s prácou vo výrobe
- lojálnosť
- flexibilita

Sme akreditovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predovšetkým sortáciou a kontrolou kvality dielov prevažne v automobilovom priemysle. Naše portfólio služieb ponúka široké spektrum špecializovaných prác v oblasti outsourcingu logistiky, výroby, balenie a prebaľovanie tovaru, montážne a demontážne práce, uskladnenie výrobkov a práce súvisiace s uskladnením. Ponúkame tiež možnosť dopravy materiálu, tovaru alebo zásielok prostredníctvom nákladných vozidiel. V ostatnom roku sa naše portfólio služieb rozrástlo o výrobu a predaj gumovej drte. Novinkou v našej ponuke sú služby v oblasti metrológie a merania pomocou 3D skenera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2999801  Megjelentetés dátuma: 6.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou