Privátny bankár senior - KE a okolie

TOP CONSULT GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix + viaczložková provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, renomovanú bankovú inštitúciu, hľadáme dynamických, vzťahovo orientovaných kandidátov na pozíciu Privátny bankár senior pre Košice a okolie.

Náplň práce:
- budovanie stabilnej klientely v oblasti privátneho bankovníctva
- poskytovanie maximálnej úrovne služieb v rámci všetkých aspektov privátneho bankovníctva
- zabezpečenie maximálnej popredajnej starostlivosti pre klienta privátneho bankovníctva
- napĺňanie obchodných cieľov
- vytváranie vlastnej databázy

- zaujímavé platové ohodnotenie
- priestor na dlhodobý osobný rast v sektore bankovníctva s vysokým potenciálom rozvoja

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím CV v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú mailovú adresu.

Kontaktovať budeme iba vyselektovaných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky nášho klienta. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Naším klientov je banková inštitúcia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v bankovníctve na obchodníckej resp. manažérskej pozícií min. 2 roky PODMIENKOU
- vzťah k akvizícií a budovaniu si vlastného portfólia klientov
- schopnosť udržiavať dlhodobé vzťahy s klientmi
- obchodné a argumentačné zručnosti
- všeobecný prehľad v oblasti bankových a investičných produktov
- schopnosť prekonávať prekážky, diskrétnosť, lojalita
- dynamická osobnosť so záujmom o privátne bankovníctvo

TOP CONSULT GROUP, s.r.o. je personálno - konzultačná spoločnosť pôsobiaca nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí, už vyše 20 rokov.
Pre svojich klientov zabezpečujeme komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov, predovšetkým v oblasti vzdelávania, vyhľadávania a výberu zamestnancov pre stredný a TOP manažment, ako aj špecialistov v rôznych profesiách.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2134344  Megjelentetés dátuma: 7.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix + viaczložková provízia